fredag 30. september 2016
14-2 tirsdag 4. oktober
Oppmøte kl. 17:15.
Kamptropp:
-Noah
- Henrik JM
- Lars Kristian
- Kevin
- Navid
- Mikkel
- Magnus
- Ole Jacop
- Kafi
- Leon
- Jonas
- Jonathan
- Sebastian 02
- Jonas 02
- Lars Andreas 02
- 02-spiller 1. omgang
- 02-spiller 2. omgang
Kamp 13-3 Torsdag 6. oktober
- Kasper
torsdag 29. september 2016
søndag 18. september 2016
Aktiviteter uke 38
- trening på Bunes 1500-1700. Ansvarlig er Ole Einar, Øyvind og Per Øistein
Tirsdag 20. september
- kamp for 14-2 på Borg Hovedbane kl. 1800. Avreise fra NAV 1645. Ansvarlig er Glenn
Kamptropp:
- Noah
- Jonas 02
- Sebastian 02
- Lars Andreas 02
- Jostein 02
- Jørgen 02
- Kevin
- Lars Kristian
- Henrik
- Magnus
- Kafi
- Mikkel
- Jonathan
- Navid
Torsdag 22. september
- trening på Bunes 1530-1700. Ansvarlig er Ole Einar, Øyvind og Per Øistein
Torsdag 22. september
-kamp for 13-2 på Bunes 1730. Ansvarlig er Stig Roar og Jon Christian
Kamptropp:
G12
Torsdag 22. september
- kamp for 14-2 på Heistad, Mortens Plass KG 1800. Avreise fra NAV 1700. Ansvarlig er Glenn.
Kamptropp:
- Jonas 02
- Sebastian 02
- Lars Andreas 02
- Jostein 02
- Kevin
- Lars Kristian
- Henrik
- Magnus
- Kafi
- Leon
- Mikkel
- Ole Jacop
- Kasper 02
- Dennis 02
- Eirik 02
Torsdag 22. september
-kamp for 13-1 på Bunes 1900. Oppmøte 1800. Ansvarlig er Ole Einar og Sondre
Kamptropp:
- Noah
- Eirik JH
- Jonas V
- Christoffer
- Mats
- Aadne A
- Erik
- Oliver 04
- Ole Johannes
- Jonathan
- Kasper 04
- Navid
Fredag 23. september
- kamp for 13-3 på Bunes 1800. Oppmøte 1715. Ansvarlig er Per Øistein og Øyvind
Kamptropp:
- Nicolai
- Jørgen
- Henrik JM
- Lars Kristian
- Kevin
- Magnus
- Navid
- Ole Jacop
- Mikkel
- Emil
- Mathias
- Martin- forfall
- Torjus
- Henrik T.
- Jesper
Lørdag 24. september
- trening på Bunes 1200-1400. Ansvarlig er Glenn
Lørdag 24. september
- kamp for 14-1 på Notodden KG 1300. Avreise fra NAV 1030. Ansvarlig er Sondre og Svein.
Kamptropp:
- Fredrik
- Jostein
- Jørgen
- Kasper
- Dennis
- Pedro
- Eirik
- Ole Johannes
- Mats
- Aadne A
- Christoffer
- Jonas V
- Jonathan
- Erik
tirsdag 6. september 2016
Aktiviteter uke 37
Mandag 12. september.
- trening på Bunes 1500-1700. Ansvarlig Ole Einar, Øyvind
Tirsdag 13. september.
- kamp for 13-3 på Bunes 17:30 oppmøte 16:45. Ansvarlig Per Øistein og Øyvind.
Kamptropp:
- Nicolai
- Jørgen
- Kasper
- Martin
- Emil
- Henrik JM
- Lars Kristian
- Mikkel, forfall
- Torjus
- Magnus
- Ole Jacop
- Mathias
- Navid
Onsdag 14. september.
- kamp for 13-2 på Bratsberg KG 18:00. Ansvarlig Jon Christian og Stig Roar
Kamptropp:
G12
Onsdag 14. september.
- kamp for 14-1 på Bunes 18:00. Ansvarlig Ole Einar, Sondre
Kamptropp:
Torsdag 15. september
- trening på Bunes 15:30-1700. Ansvarlig Ole Einar, Øyvind, Per Øistein
Torsdag 15. september.
- kamp for 14-2 på Bunes 17:30. Ansvarlig Glenn
Kamptropp:
- Jonas 02
- Sebastian 02
- Lars Andreas 02
- 3 spillere fra 02
- Kevin
- Lars Kristian
- Henrik
- Magnus
- Kafi
- Leon
- Mikkel
- Ole Jacop
- Navid
Fredag 16. september.
- kamp for 13-1 på Kolbånn KG 19:00. Avreise fra NAV 17:30. Ansvarlig Ole Einar, Sondre
Kamptropp:
- Noah
- Jonas V
- Christoffer
- Aadne
- Erik
- Mats
- Ole Johannes
- Jonathan
- Eirik JH
- Navid
- Oliver 04
- Kasper 04
Lørdag 17. september
- trening AVLYST - Bunesfestivalen.
torsdag 1. september 2016
Aktiviteter uke 36
- trening på Bunes 15:00-17:00 - ansvarlig Ole Einar, Pål, Øyvind
Mandag 5. september
- kamp for 14-2 på Bratsberg KG 18:00, avreise fra NAV 16:45- ansvarlig Glenn
Kamptropp:
- Noah
- Sebastian(02)
- Lars Andreas(02)
- Jonas(02)
- Kevin
- Lars Kristian
- Henrik
- Ole Jacop
- Navid
- Leon
- Kafi
- Mikkel
- Mathias S
- Magnus
- Torjus
Onsdag 7. september
- kamp for 13-3 på Urædd KG 18:00 - ansvarlig Stig Roar, Jon Christian
Kamptropp:
G12
Onsdag 7. september
- kamp for 14-2 på Borg 19:00, UTSATT
Onsdag 7. september
- kamp for 14-1 på Fagerli KG 19:00, oppmøte NAV 1715- ansvarlig Ole Einar, Sondre-
Kamptropp
- Fredrik
- Jostein
- Jørgen
- Pedro
- Kasper
- Eirik
- Dennis
- Christoffer
- Aadne A
- Mats
- Ole Johannes
- Jonas V
- Jonathan
- Erik
Torsdag 8. september
- trening på Bunes 15:30-17:00 - ansvarlig Ole Einar, Pål
Torsdag 8. september
- kamp for 13-2 på Bunes 18:00, oppmøte 17:15 - ansvarlig Per Øistein, Øyvind
Kamptropp:
- Nicolai
- Emil
- Henrik JM
- Navid
- Lars Kristian
- Ole Jacop
- Jonas V
- Mikkel
- Jørgen
- Kasper
- Kevin
- Erik C
Lørdag 10. september
- trening på Bunes 12:00-14:00 - ansvarlig Ole Einar, Pål